Kaupade tarnimine

E-poest tellitud valgustitele tasuta tarne alates 60€-st. Tellimustele alla 60€ on tarne hinnaks 5€ (KM-ga) üle kogu Eesti.

Kui ostja valib kauba tarnimise teenuse, kuvatakse tarne hind ostjale tellimisprotsessi lõpus, enne makseviisi valikut ja/või makse sooritamisel. Tarne eest makstakse eelnevalt, toodete eest tasumise ajal.

Laos olemas olevate valgustite tarneaeg on 2-3 tööpäeva.

Juhul, kui tellite rohkem kui ühe toote, võivad tooted saabuda erinevatel aegadel. Täiendavat transporditasu selle eest ei kohaldata.

Kui tellitud kaupa pole laos, informeeritakse ostjat kauba tarnekuupäeva ja ajavahemiku kohta e-posti ja/või telefoni teel.  Ostjat võidakse isiklikult teavitada ka tarneaja muutustest. Müüja ei garanteeri, et tooted toimetatakse alati kohale tingimustes ja/või mujal kaupluses näidatud või ostjale isiklikult teatatud tarneajaks, eriti juhul, kui tellitud tooted pole müüja laos. Müüja on kohustatud tegema kõik endast oleneva, et kaup võimalikult kiiresti kohale toimetada.

Kauba kättesaamisel on ostja või ostja esindaja kohustatud transpordiettevõtte esindaja juuresolekul kontrollima pakendi seisukorda ja veenduma kauba õiges koguses ja kvaliteedis.

Kui on tuvastatud pakendi kahjustus, puudusi kauba koguses, kvaliteedis ja tootevalikus ostja või ostja esindaja ei tohi saadetist vastu võtta. Sel juhul täidab transpordifirma esindaja koos ostjaga või ostja esindajaga spetsiaalse saadetiste kontrollimise akti, milles kirjeldatakse leitud kahjustusi.

Kui ostja või ostja esindaja on saadetise vastu võtnud ja andnud allkirja transpordiettevõtte esindaja käsiskännerisse või paberil olevale tarnekinnitusele ega tee sinna märkusi, loetakse, et kaup on kohale toodud kahjustamata pakendis ning kauba kogus, kvaliteet ja tootevalik vastavad ostu-müügilepingu tingimustele ja lisateenused, mis on märgitud käsiskänneris või paberil kinnituslehel, on osutatud nõuetekohaselt, kui pole tõestatud vastupidist.

 

Product added to compare.