Firmast

Tere tulemast EKOLUUMENI valgustite e-poodi!

Esitleme uhkusega meie e-poe kõrge kvaliteediga valgusteid, mis on spetsiaalselt välja valitud selleks, et saaksid oma kodu, kontorit või õueala sobiva valgusti või valguslahendusega hubasemaks ja õdusamaks muuta. Tootevalikus esindatud kaasaegsed, vastupidavad, stiilsed ja funktsionaalsed valgustid on lisaks ka piisavalt elegantsed selleks, et olla eksklusiivseks detailiks igas interjööris.

Hea ja lihtne valida

Meie poolt pakutavad valgustid on oma erakordse kvaliteedi ja pikaajalise kasutuskogemuse poolest tuntud üle kogu maailma. Selleks, et tagada iga valgusti vastavus nõuetele ja standarditele, teeme koostööd ainult selliste usaldusväärsete firmadega, mis tõestavad oma kauba kvaliteeti vastava sertifikaadiga. Lisaks anname kõigile kaupadele ka 24 kuu pikkuse garantii.

Meie valgustite e-pood on mõeldud eelkõige nendele klientidele, kes oma vajadusi juba teavad ning soovivad säästa aega. Kui e-poest ostetud toode Teie ootustele siiski ei peaks vastama, siis pakume oma klientidele ka võimalust see 30 päeva jooksul tasuta tagastada.

Miks otsustada just meie e-poe kasuks?

Valgustitele spetsialiseerunud

Spetsialiseerumine erinevat tüüpi valgustitele, mis vastavad nii kõrgeimatele kvaliteedistandarditele kui ka meie klientide vajadustele. Seetõttu oleme üsna kindlad, et leiad meie e-poest just sellise valgusti, mida oma ruumi vajad. Kui nii ei peaks siiski minema, siis teeme omalt poolt kõik, et aidata Sul seda probleemi lahendada.

Me soovitame ja anname nõu

Kui otsid sobivat valgustit või valguslahendust, saad meile alati kirjutada ja saata näiteks ruumist pilte (või jooniseid). Nii saame teid aidata sobivate valgustite valimisel.

Saadame Teile toote ilma saatmiskuluta

Kõik e-poest ostetud lambid ja valgustusseadmed saadetakse kliendi antud aadressile ilma täiendava saatmiskuluta, kui tellimuse summa rohkem kui 60€.

Lai tootevalik

Meie e-pood teeb koostööd enam kui 40 valgustitootjaga, kelle poolt toodetavate valgustite kõrge kvaliteet on ajas tõestust leidnud. Meie e-poes on võimalik endale sobilik valgusti välja valida tuhandete seast (sh. laualambid, välisvalgustid jne.).

Soodsad hinnad

Hoides sooje ja tihedaid suhteid meie tarnijatega võime kinnitada, et pakume oma klientidele parimat võimalikku hinnataset. Kui peaks siiski juhtuma, et leiad mõnest teise Eesti jaemüüja juures parema pakkumise, siis anna meile palun sellest teada – teeme Sulle veelgi soodsama personaalse pakkumise.

Võtame mittesobiva kauba tagasi

Kui peaks juhtuma, et Sa ei ole meie e-poest ostetud kauba välimuse või omadustega rahul, siis pakume võimalust valgusti 30 päeva jooksul tagastada. Lisainfot kauba tagastamise kohta leiate siit.

Anname garantii

Kõigile e-poest ostetud valgustitele ja sisustuskaupadele anname 24 kuu pikkuse garantii. Lisainfot garantii tingimustest leiad siit.

EKOLUUMEN - kaasaegne valgustus ettevõte Balti riikides:

www.ekolumens.lv

www.ekoliumenas.lt

www.ekoluumen.ee


Koostöö

Veebipood "Ekoluumen" teeb hea meelega koostööd arhitektide, sisedisainerite, ehitus juhtide ja teiste loominguliste inimestega. Pakume teile erinevaid koostöö võimalusi - võtke meiega ühendust.

Kontori aadress:

Ltd „Ekoliumenas“

Pramonės tänav. 8E, LT-51223 Kaunas, Leedu

Tel.: +372 668 2430

E. post: info@ekoluumen.ee

Tagastamise aadress:

Ltd "Ekoliumenas" Pramonės tänav. 8E, LT-51223 Kaunas, Leedu

Tel.: +372 668 2430

E-post: info@ekoluumen.ee

Ettevõtte info:

UAB „Ekoliumenas“

Ettevõtte registri number: 302316039

Ettevõtte KMKR NR: EE102096394

Luminor pank

B.K.: LT 824010042501915541

Product added to compare.