Kauba tagastamine

Kui saad paki ostetud kaubaga, siis kontrolli seda enne kasutuselevõtmist hoolikalt. Kui märkad, et toode on tarnimisprotsessil kahjustusi saanud ja soovid selle tagastada, siis võta meiega koheselt ühendust telefoni või e-posti teel. Kirjutades märgi kindlasti ära ostetud toote ja tellimuse number ning tagastamise põhjus (toode kahjustatud, vale vmt.).

Ostjal on õigus e-poega sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, teavitades sellest e-poodi hiljemalt kolmekümne (30) tööpäeva jooksul alates tellimuse tarnimise hetkest.

Toote tagastamise õigust saab ostja kasutada ainult juhul, kui toodet ei ole rikutud või kasutataud, selle välimust ei ole muudetud ning see on rikkumata originaalpakendis.

Ostja kannab kõik toote tagastamisega seotud kulud. Kui klient soovib, tellime tootele omalt poolt kulleri järele. Selle maksumus on 8 eurot, mis on üldjuhul ka kõige soodsam variant. Tagastatavad tooted saadetakse tagasi meie Leedus asuvasse lattu.

Tagastatava kaubaga peavad kaasas olema kõik selle ostmist tõendavad dokumendid.

Tagastatav toode peab olema korralikult pakitud.

Toote tagastamisel peavad olema täpsustatud kauba ostmise asjaolud: tellimuse number, toote hind ja kättesaamise kuupäev. Vajalik on märkida ka pangakonto number, kuhu soovid tagastatava ostusumma saada.

Ülaltoodud reeglid kehtivad e-poest ostmise korral.

Tooteid saavad tagastada ainult füüsilised isikud, juriidilistele isikutele tagastamisõigust ei kohaldata.

E-poest tellitud toodete tagastamiseks palun täitke tagastusvorm.

 

Toote kvaliteedi tagamine

Kõigile UAB Ekoliumenas müüdavatele valgustuskaupadele kehtib kaheaastane kvaliteedigarantii. Garantii kehtib toodetele, mida kasutatakse kodustes tingimustes vastavalt ettenähtud otstarbele.

Product added to compare.