• Valgustuslahenduse valimine võib olla hirmutav ülesanne - eriti kui sellel alal on vähe kogemusi. Ei soovi paigaldusteenuste ja projekteerimise eest maksta? Ise paigaldades peaksite valgustuslahenduse loomisel olema vähemalt kursis põhimõistete ja tehniliste nüanssidega. Sellisel juhul saab tänapäevaseid energiatõhusaid LED-valgusteid paigaldada mitte ainult odavalt, vaid ka lihtsalt.

  • Tahvelarvutid ja nutitelefonid, mis on kodudes väga populaarsed, võimaldavad ka teisi juhtmevabu seadmeid hallata. smart LIGHTING – interaktiivne valgustusvalik. Ühte majapidamisse on võimalik integreerida kuni 50 valgustit, mis on kõik juhitavad läbi spetsiaalse rakenduse (iOS või Android).

  • Internetikaubandus on avanud hulgaliselt uusi võimalusi selleks, et ostmisprotsess oleks veelgi käepärasem ja mugavam. Kuigi iga elektroonikakaupu müüv veebipood kehtestab oma tingimused, võib siiski välja tuua mõned ühised plussid, mis kehtivad sarnastena pea kõikide veebipoodide puhul (sh. loomulikult ka Ekoluumen.ee veebipoe puhul).

  • Üldlevinud tendentsid leida uusi lahendusi ja tehnoloogia arengud on toimunud ka valguslahenduste valdkonnas – ka tavalise koduvalgustuse automaatika on tänu kõrgtehnoloogia pealetungile kõvasti paranenud. Tänu sellele on omakorda suurenenud ka turvalisuse tase, vähenenud elektriseadmete hoolduskulud ning seoses nn. smart valgustite arengule on vähenenud ka elektrienergia üldine tarbimine. Kuigi välisturgudel on tänapäevaks smart valgustid muutunud juba enamuste kodumajapidamiste lahutamatuks osaks, on eestlased selles osas siiski veel üsna ettevaatlikud ja väga oma kodudes smart valgustussüsteeme kasutama veel ei torma. Katsume siinkohal veidi selgitada, mille poolest on smart valgustid erilised ning miks võiksite ka Teie sellise valguslahenduse oma koju valida.

Product added to compare.