Internetikaubandus on avanud hulgaliselt uusi võimalusi selleks, et ostmisprotsess oleks veelgi käepärasem ja mugavam. Kuigi iga elektroonikakaupu müüv veebipood kehtestab oma tingimused, võib siiski välja tuua mõned ühised plussid, mis kehtivad sarnastena pea kõikide veebipoodide puhul (sh. loomulikult ka Ekoluumen.ee veebipoe puhul).

  • Kaupu valida saab just endale sobival kellaajal – ei ole oluline, kas on parasjagu päev või öö, veebipoest saab osta igal ajal.
  • Internetist tellimisel on kaubad tihtipeale odavamate hindadega kui tavapoest ostmisel.
  • Internetist ostmine säästab aega – kohalesõitmise asemel võite oma tulevast interjööri ette kujutada ja sinna kaupu valida kasvõi mugavalt oma kodu diivanil istudes.
  • Internetist tellitud kaubad saab tavaliselt lasta otse koju toimetada. See on eriti mugav neile, kellel ei ole oma transporti või võimalust suurematele kaupadele järgi minna.
  • Veebipoes on sageli kordades suurem tootevalik, sest sama hulga kaupade eksponeerimine traditsioonilises kaupluses võtab väga palju ruumi.
  • Sobiva kauba valimine on kordades kiirem.
  • Erinevate parameetrite järgi on lihtne erinevate kaupade hindu, omadusi jmt. võrrelda. See omakorda võimaldab kindlustada selle, et saate oma raha eest tõesti täpselt oma vajadustele vastava kauba.

VALIGE ÕIGE KAUP

Kuigi veebipoe tootefotodel on püütud edasi anda kõige realistlikumat kujutis lambist, võib ekraani moonutuste või erinevate seadistuste tõttu toote tegelik värv tegelikust siiski erineda või on näiteks raske ette kujutada lambi tegelikku suurust. Seetõttu soovitame kõigi toote andmetega eelnevalt hoolikalt tutvuda, et hilisemaid võimalikke pettumusi vältida.

Ekoluumen.ee veebipood pakub oma klientidele eksklusiivseid ostutingimusi – lisaks tasuta kohaletoimetamisele võimaldab mittesobiva kauba ka 30 päeva jooksul tagastada. Nii ei pea klient muretsema selle pärast, et tema poolt valitud valgusti ei tööta, ei vasta ootustele vmt.

TEA, MIDA OTSID!

Valgusti valimisel peaksite mõningatele asjaoludele erilist tähelepanu pöörama. Enne valimist oleks mõistlik määrata kindlaks soovitud valgusti kriteeriumid – millises suuruses, millist stiili, milliste funktsioonide ja heledusastmega valgustit soovite? Eelnevalt sobivaid kriteeriumeid otsingusse sisestades on valimine lihtsam, kuna kuvatakse ainult nendele kriteeriumitele sobivad valgustid ning ei pea aega kulutama teistele, nendele kriteeriumitele mittevastavatele valgustitele. Valitud ja ostetud kauba toimetab vastavalt kliendi valikule talle koju kuller või saab ta selle kätte postiautomaadist.

Leidke oma unistuste lamp Ekoluumen.ee veebipoest ja tellige see kohe! Värskendage oma kodu kiirelt ja vähese vaevaga, kasutades selleks kõiki veebipoe mugavaid eeliseid!