Interaktiivne valgustilahendus: mobiilne seade koos spetsiaalse programmiga võimaldab läbi WLAN-i ühendatud LED valgusteid hallata.


Tahvelarvutid ja nutitelefonid, mis on kodudes väga populaarsed, võimaldavad ka teisi juhtmevabu seadmeid hallata. smart LIGHTING – interaktiivne valgustusvalik. Ühte majapidamisse on võimalik integreerida kuni 50 valgustit, mis on kõik juhitavad läbi spetsiaalse rakenduse (iOS või Android).

Põhivarustus koosneb kontrollerist GATEWAY-Ssmart LIGHTING LED valgustist ja nutitelefonist või tahvelarvutist, milles on spetsiaalne rakendus.

smart LIGHTING toob majja võimalusterohke valguslahenduse: valgustust saab vastavalt tujule seadistada, valida juba eelnevalt valmistatud programmide hulgast, valgustit muuta ja selle olekut salvestada või luua eraldi gruppe erinevates kohtades olevatele valgustitele, mis muudab nende ühise haldamise lihtsamaks.
smart LIGHTING teeb kõike seda ja rohkemgi veel!

Kuidas smart LIGHTING töötab?

smart LIGHTING põhivarustuse hulka kuuluvad kontroller ja smart LIGHTING valgustid. Lisaks läheb vaja WLAN ruuterit ja iOS/Android tahvelarvutit, nutitelefoni või iPod Touchi (iOS 7 või uuem /Android 4.2 või uuem), koos tasuta OSRAM lightify® rakendusega*. Rakendus võimaldab juhtida kuni 50 valgustit.

Lisaks läheb vaja internetiühendust, et valgusteid eemalt juhtida ning nende seadistusi salvestada. *Internetiühendus on vajalik ka tasuta OSRAM lightify® konto loomiseks. 

Mis on smart LIGHTING eeldused?

Valgustusel on mõju ka meie üldisele elule. Eredad sinakad valgused aitavad meil keskenduda, soojad kollakad valgused aga lõdvestuda. smart LIGHTING valgusteid saab seadistada vastavalt oma tujule: olenevalt olukorrast säravaks või tuhmiks, külmaks või soojaks valgeks.

Smart LIGHTING valgustid sisaldavad ka teisi huvitavaid funktsioone:

  •  juhtimine läbi spetsiaalse rakenduse (Android / iOS)
  •  juhtimine läbi WLAN-i (võimalus ka läbi LA-i juhtimiseks)
  •  valgusteid saab juhtida mistahes asukohast* (vajalik on internetiühendus)
  •  pidevad uuendused / uued täiustused
  •  avatud rakenduse kood (lisafunktsioonide loomiseks)
  •  töötab OSRAM LIGHTIFY® toodetega (lambid / valgustid)
  •  ühildub GOOGLE Nestiga
  •  ühildub wink’iga

Muuda see veelgi huvitavamaks!

Avatud lähtekoodiga rakendus võimaldab sul seda pidevalt täiustada / valgustitele funktsioone juurde mõelda - smart LIGHTING on võimeline “õppima“ uusi funktsioone. Valik valgustite erinevaid funktsioone:


Relax
Unusta igapäevamured ja lõõgastu sooja valge valguse käes. Relax valgustus muudab sinu kodu lõõgastavaks oaasiks.

Active
See seade aitab Sul tööle keskenduda ja väsimusest üle saada. Sinaka valgusega Active valgusti annab Sulle energiat.

Parimad valgustuse seaded taimede kasvuks.

Loo ja salvesta isiklikud valgustusseaded

Koos smart LIGHTING lahendusega saad mitu valgustit ühte gruppi siduda ja neid siis korraga juhtida. Lisaks iga valgusti valgusheledust salvestada - et hiljem käivitades oleks sama valgustus. Selle tulemusel saad näiteks televiisorist filmi vaadates ühe nupuvajutusega terve toa valgustust tumendada.


Oled veel teel koju?

Isegi kodust eemal olles saad valgustuse seadistada selliselt, et tunduks, nagu oleksid kodus. Puhkuse režiimis lülituvad valgustid automaatselt sisse ja välja. Läbi interneti saab seda muuta kasvõi reisil olles või igal pool, kus on ligipääs internetile.